Strona startowa

deutsch

Firmy członkowskie AHK Polska:

zaloguj

 

Happy Starter na wspaniały 2018 rok

Szczegóły oferty

Happy Starter to najnowsza propozycja agencji eventowej Euro M wejścia w Nowy Rok z ogromną dawką energii, optymizmu i pozytywnego nastawienia. Nic tak nie motywuje ludzi do działania jak dobry początek.

Proponujemy pomoc w organizacji niesamowicie pozytywnych spotkań firmowych okraszonych dobrym humorem i odpowiednią motywacją na cały rok. Zajmiemy się wszystkim tak, żeby jedynym Twoim zmartwieniem było znalezienie miejsca w kalendarzu na kolejne spotkanie.

Preferujesz formę bankietu, warsztatu, a może imprezy w klubie? Ty decydujesz, my zamieniamy wizję w rzeczywistość! Stworzymy niezapomniane wydarzenie, które sprawi, że cały rok będziecie na fali!Oferta wygasa z dniem:

2018-01-11


Cena:

Do uzgodnienia. Istnieje mozliwosc podania oferty cenowej kupna za pomoca formularza znajdujacego sie po prawej stronie.

Dane teleadresowe sprzedającego

Euro M Agencja Eventowa

ul. Muchoborska 14

54-424 Wrocław


0048-71-3966811

Formularz kontaktowy

W celu wysłania oferty cenowej / zapytania firmie Euro M Agencja Eventowa proszę wypełnić poniższy formularz a następnie nacisnąć przycisk wyślij.Imię i nazwisko *FirmaEmail *Temat *Treść *Kod z obrazka *

Jeśli nie widzisz 5 znaków lub nie możesz odczytać kodu, klinknij tutaj.send

back
profile